Arrowhead rozpoczyna współpracę z Galerią Malborską

Firmie Arrowhead powierzono rekomercjalizację Galerii Malborskiej. Jest to czterokondygnacyjna nieruchomość o przeznaczeniu handlowo-usługowym, z miejscem na relaks i rozrywkę.

Galeria zajmuje powierzchnię blisko 5 000 GLA. Komercjalizacja powierzchni w Galerii Malborskiej wynosi już 94%. Znajdują się tam sklepy takich marek, jak Drogeria Natura, Empik, Coccodrillo, Solar, Cropp, Lee Wrangler i wiele innych. Do wynajęcia zostały dwa lokale na pierwszym piętrze o powierzchniach 75 mkw. oraz 115 mkw. Strategia komercjalizacji nieruchomości zakłada odświeżenie segmentu gastronomicznego, dodanie najemców z działu odzieżowego oraz wprowadzenie do galerii salonu optycznego.

Atrakcyjna lokalizacja w centrum Malborka, przy głównej ulicy handlowej to jeden z największych atutów tego obiektu. Nowoczesny budynek położony jest w otoczeniu zabytkowych kamienic, co dodatkowo wyróżnia galerię. Firma Arrowhead nie ukrywa zadowolenia z możliwości rekomercjalizacji galerii – tym bardziej, że na ostatnim piętrze znajduje się Hotel ***, który jest dodatkowym urozmaiceniem oferty.

Firma Arrowead zaprezentuje Galerię Malborską na Shopping Center Forum Exhibition & Awards, 12 kwietnia 2018.