Asystentka ds. nieruchomości komercyjnych

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • Bieżąca kompleksowa obsługa strony www oraz fb
  • Tworzenie ofert oraz prezentacji
  • Przygotowywanie analiz rynku centrów handlowych
  • Bieżące monitorowanie rynku centrów handlowych
  • Poszukiwanie potencjalnych najemców

Wymagania:

  • Miłe usposobienie
    Wysoka kultura osobista
    Ponadprzeciętna komunikatywność
  • Płynność w przygotowywaniu ofert
  • Kreatywność
  • Dokładności i terminowości w wykonywaniu obowiązków
  • Samodzielności w działaniu
  • Chęć rozwoju
  • Umiejętności i gotowości pracy pod presją czasu i terminów
  • Zdolności organizacyjnych
  • Bardzo dobrej znajomości programu Excel
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Nienaganna prezencja

 Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Długofalową współpracę
  • Różnorodność prowadzonych spraw
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Pracę w miłej, bezstresowej atmosferze
  • Opiekę medyczną w jednej z prywatnych placówek medycznych (po okresie próbnym)
  • Wymiar czasu pracy 1/2
  • Pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie