Komercjalizowane powierzchnie handlowe

Lista komercjalizowanych przez Arrowhead centrów oraz galerii handlowych, w których można znaleźć powierzchnie i lokale handlowo-usługowe do wynajęcia. Wybierz lokalizację, by zapoznać się z charakterystyką nieruchomości.


Centrum Handlowe Berensona

Centrum Handlowe Berensona to obiekt usługowo – handlowy położony w bezpośrednim sąsiedztwie osiedli mieszkaniowych na Białołęce przy skrzyżowaniu ulic Berensona i Zaułek.

KONTAKT:

KAMIL GROT

tel. 792 177 684

email: Kgrot@arrowhead.pl

 

Na jednym poziomie galerii jest 6 lokali z najemcami, z tak dobranymi usługami aby zaspokoić wszystkie bieżące potrzeby okolicznych mieszkańców. W obiekcie operatorem spożywczym jest supermarket Carrefour o powierzchni 1565,09 m2. Inni najemcy to: kwiaciarnia, pralnia, apteka, okna, salon urody, artykuły pończosznicze, elektroniczne papierosy.

Centrum obsługuje mieszkańców Białołęki, dla których do dyspozycji jest wygodny parking na 100 samochodów.

 komercjalizowana nieruchomość Centrum Handlowe Berensona


Centrum Handlowe Treny

Centrum Handlowe Treny to obiekt usługowo- handlowy położony w Laskach, gmina Izabelin, przy drodze łączącej Żoliborz z Łomiankami. Na jednym poziomie galerii jest 8 lokali z najemcami, z tak dobranymi usługami, aby zaspokoić wszystkie bieżące potrzeby okolicznych mieszkańców.

KONTAKT:

KAMIL GROT

tel. 792 177 684

email: Kgrot@arrowhead.pl

 

W obiekcie operatorem spożywczym jest supermarket Biedronka o powierzchni 1446,21 m.kw. Inni najemcy to: drogeria Rossman, pralnia, apteka, sklep obuwniczy, sklep odzieżowy, kwiaciarnia, salon urody.

Centrum obsługuje mieszkańców Łomianek, Izabelina, Lasek i Dziekanowa, ale dogodna komunikacja ma zachęcić do odwiedzin także klientów z Żoliborza, dla których do dyspozycji jest wygodny parking na 150 samochodów.

komercjalizowana nieruchomość Centrum Handlowe Treny


Centrum Handlowe Grodzisk Mazowiecki

CH Grodzisk Mazowiecki. Obiekt zlokalizowany przy głównej ulicy Grodzisk Mazowieckiego. Powierzchnia najmu wynosi 1013 GLA, głównym Najemcą obiektu jest Carrefour.

KONTAKT:

KAMIL GROT

tel. 792 177 684

email: Kgrot@arrowhead.pl

komercjalizowana nieruchomość Centrum Handlowe Grodzisk Mazowiecki