ARROWHEAD - EKSPERCI W KOMERCJALIZACJI NIERUCHOMOŚCI

Firmę Arrowhead tworzy grupa specjalistów od komercjalizacji i zarządzania nieruchomościami, z doświadczeniem w obsłudze i komercjalizowaniu małych i średnich centrów handlowych oraz obiektów biurowych.

Oferujemy szeroki zakres usług zarządzania nieruchomościami, włącznie z kwestiami prawnymi, podatkowymi i księgowymi. Zapewniamy kompleksową obsługę obiektów komercyjnych i stawiamy sobie za cel jak najbardziej zbliżyć się do modelu “zleć i zapomnij”. Do współpracy zapraszamy również najemców poszukujących atrakcyjnych powierzchni handlowych oraz lokali usługowych w podlegających komercjalizacji kameralnych galeriach handlowych nastawionych na rynek lokalny.

Zespół Arrowhead

USŁUGI ARROWHEAD:

  • komercjalizacja powierzchni handlowych, usługowych, biurowych
  • zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi
  • pośrednictwo w obrocie obiektami komercyjnymi
  • doradztwo inwestycyjne oraz obsługa portfeli nieruchomości

Cenimy sobie bezpośredni i otwarty kontakt z klientem, bez korporacyjnej struktury i zadęcia. Kładziemy duży nacisk na zrozumienie specyfiki każdego projektu i nie chcemy podchodzić szablonowo. Powierzone nam projekty związane z nieruchomościami komercyjnymi obsługujemy w każdej fazie realizacji.

ARROWHEAD TO:

  • Rzetelność – każde zagadnienie sprawdzamy dogłębnie, a klientom przedstawiamy rozwiązania oparte na sprawdzonych modelach, lub posiadanej wiedzy.
  • Dynamika – płaska struktura organizacyjna sprawia, że niezbędne decyzje zapadają szybko, tak aby nadążyć za tempem biznesu klienta
  • Profesjonalizm – działamy według najlepszych praktyk rynku nieruchomości, skupiając się na dostarczaniu najwyższej jakości usług, w jak najszerszym zakresie.
  • Kreatywność – nasz zespół cechuje mieszanka rutyny z młodością co sprawia, że potrafimy przedstawić niestandardowe rozwiązania nieszablonowych wyzwań pojawiających się w procesie zarządzania obiektami komercyjnymi.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dostępną w zakładce USŁUGI.