Komercjalizacja powierzchni handlowych – usługi Arrowhead

Komercjalizacja centrów i galerii handlowych to nasza specjalność. Pomagamy zarówno inwestorom, jak i deweloperom, tworząc strategię komercjalizacji nieruchomości. Przejmujemy ciężar jej realizacji, a także całościowego zarządzania obiektami handlowo-usługowymi.

Komercjalizacja nieruchomości to niezbędny, finalny etap każdej nowej inwestycji komercyjnej. Jednak również dłużej istniejące galerie i centra handlowe mogą uzyskać lepszą stopę zwrotu. Przeprowadzimy audyt placówki oraz wdrożymy opracowaną na jego podstawie strategię komercjalizacji powierzchni handlowych oraz usługowych.

Zespół Arrowhead podczas całego procesu komercjalizacji obiektu dba o maksymalne zadowolenie obydwu stron przeprowadzanych transakcji. Wychodzimy z założenia, że najlepsze efekty przynosi długofalowe partnerstwo. Dlatego w tworzonych strategiach komercjalizacji nieruchomości dużą wagę przywiązujemy do jak najdokładniejszego poznania specyfiki ich lokalizacji oraz potrzeb branż, w których działają przyszli najemcy komercjalizowanych powierzchni handlowych. W przygotowywanej ofercie uwzględniamy aktualne trendy lokalnych i regionalnych rynków.

komercjalizacja powierzchni i lokali handlowych

komercjalizacja nieruchomości - centrów i galerii handlowych

Dzięki doświadczeniu zdobytemu podczas komercjalizacji obiektów potrafimy trafnie dobrać powierzchnię handlową pod indywidualne potrzeby najemców, Arrowhead dysponuje też rozbudowaną siecią kontaktów. Do maksimum skracamy czas, gdy nowy obiekt handlowy w fazie komercjalizacji nie zarabia na siebie. Do minimum natomiast skracamy przestoje w wynajmie lokali handlowych w już funkcjonujących nieruchomościach komercyjnych.

Arrowhead zachęca potencjalnych najemców do zainteresowania prowadzoną komercjalizacją lokali handlowych i usługowych. Firmy i sieci poszukujące powierzchni handlowych i usługowych zapraszamy do sprawdzenia oferty komercjalizowanych powierzchni  w galeriach lub centrach handlowych.

Usługi komercjalizacji nieruchomości handlowych świadczone przez Arrowhead:

  • opracowanie strategii komercjalizacji obiektu
  • wycena czynszów
  • doradztwo w doborze odpowiedniej powierzchni dla najemcy
  • podnajem powierzchni handlowych
  • rekomercjalizacja działającego obiektu handlowego
  • doradztwo inwestycyjne