Stanowisko Arrowhead na SCF 2018 edycja wiosenna

12 kwietnia w Centrum Konferencyjnym Legia w Warszawie odbędzie się Shopping Center Forum 2018 Exhibition & Awards. Wśród 400 sieci handlowych, 150 projektów i przynajmniej 1000 uczestników swoją ofertę zaprezentuje ponad 40 wystawców, w tym także specjaliści od komercjalizacji nieruchomości z Arrowhead. Forum to przede wszystkim intensywny networking.

W wiosennej edycji forum planujemy zaprezentowanie wszystkich naszych obiektów. Zaufało nam już wiele firm, których portfele nieruchomości mają łącznie ponad 40 tys. GLA. Szczególny nacisk jednak położymy na prezentację oferty komercjalizacji nowego Parku Handlowego w Iławie, który powstanie przy zbiegu ulic Jana Pawła oraz Ziemowita, w sąsiedztwie trasy krajowej numer 16.

Na ponad 2-hektarowej działce zaplanowany jest nowoczesny obiekt handlowy o powierzchni 7 tys. mkw. GLA z możliwością rozbudowy o kolejne 2 tys. mkw. GLA. Koncepcja parku przewiduje, że w pierwszej fazie komercjalizacji obiektu otworzy się 15 sklepów. Będą to między innymi operator spożywczy, restauracja drive-thru, drogeria, sklep z artykułami elektronicznymi oraz najemcy z segmentu odzieżowo-obuwniczego.

Więcej informacji na ten temat wkrótce.