Samodzielna Księgowa

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • Bieżąca kompleksowa obsługa księgowa
  • Fakturowanie najemców
  • ]Kontakty z instytucjami bankowymi
  • Przygotowywanie raportów, sprawozdań i bilansów
  • Koordynowanie przeniesienia księgowości i baz danych i dokumentacji do nowej siedziby firmy
  • Kontakty z najemcami w sprawach rozliczeniowych
  • Przygotowywanie rozliczeń mediów
  • Ewentualne naliczanie pensji i ZUS
  • Interpretacja umów pod kątem księgowym

Wymagania:

  • Znajomość programu COMARCH OPTIMA (warunek podstawowy)
  • Doświadczenie z zakresu księgowości w sektorze nieruchomości komercyjnych
  • Znajomość zasad rozliczeń mediów
  • Wyższe wykształcenie
  • Biegła znajomości przepisów podatkowych i zagadnień księgowych
  • Znajomość zasad funkcjonowania SPÓŁEK AKCYJNYCH
  • ]Umiejętność biegłego posługiwania się komputerem w szczególności pakietem Microsoft Office
  • Odpowiedzialność i samodzielność
  • Doskonała organizacja pracy
  • Duża dokładność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność interpretacji zapisów umów

 Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Długofalową współpracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia z zakresu obsługi programów księgowych
  • Pracę w miłej, bezstresowej atmosferze
  • Opiekę medyczną w jednej z prywatnych placówek medycznych (po okresie próbnym)
  • Wymiar czasu pracy 1/2 bądź 3/4 etatu
  • Preferujemy zatrudnienie w oparciu o działalność gospodarczą